Günümüzde şirket vizyon ve stratejileri, renkler, harf ve sembollerle ifade edilmektedir. Bu sürecin devamı olan bayi, şube ve istasyonların da bir standardizasyon ve bütünlüğe sahip olmaları gerekmektedir.

Basılı statik tanıtım bazında Katalog, broşür, dergi, afiş, el ilanı, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya, klasör, etiket, kutu, sticker, davetiye, takvim, ajanda vs. vs. gibi matbaa işlerinde firmamız amatör ruh ve profesyonel iş bitiriciliğiyle hizmet vermektedir.

Grafik tasarım alanında genel olarak Logo&Amblem Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Katalog-Broşür, Bilboard ve Afiş tasarımları yapmaktayız.

KATALOG/BROŞÜR/AFİŞ TASARIMI

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tanıtımında katalog, broşür, insert, afiş gibi baskılı materyaller çok önemli yer tutmaktadır. Baskılı materyallerde öne çıkan en önemli konu tasarımdır. Grafik tasarımı iyi olmayan bir katalog veya broşür hedef kitleye gereken mesajı verememekte, kurum imajının kötü algılanmasına sebep olmaktadır.

Profesyonel tasarım ekibimiz firmadan gelen resim ve yazıları inceleyip detaylı bir fizibilite raporu çıkarmaktadır. Baskıya uygun olmayan çözünürlüğü düşük resimler elenmekte ve yerine daha uygun resimler kullanılmaktadır. Ayrıca yazılar redakte edilerek imla hataları düzeltilmektedir. Şirketinizin kurumsal gücü, katalog, broşür, el ilanı ve afişlerinizin tasarımlarında en iyi şekilde ortaya çıkartılmaktadır. Ortaya çıkan örnek tasarımın firmaya sunumu yapılmakta, onay alınan tasarım bitirildikten sonra baskı formatında teslim edilmektedir.


Mes Ajans