2002 yılından bugüne reklam sektöründe yer almaktayız. Firmamız yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas almaktadır. MES AJANS ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

AMACIMIZ

Ürettiğimiz hizmetin her sürecinde kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlayıp sektörümüzde saygın kuruluşlar arasında yer almak ve ihtiyaçları takip ederek müşterilerimizin istediği kaliteyi ve hizmeti ekonomik ve maksimum verimde tutmaktır.

VERİMLİLİK

Prensip edindiğimiz iş görme standartlarımız; işlerin bir defada, doğru ve eksiksiz olarak yapılması anlayışına dayanmaktadır.
Temel Özelliklerimiz: Özgünlük (kopyalamıyoruz, tasarlıyoruz, üretiyoruz), satışa dönen yaratıcılık, süreklilik (istikrar), itinalık, yüksek verimlilik sağlayan uzun vadeli ilişkiler kurmak, durumlara ve sorunlara hızla çözüm seçenekleri sunmak, pazarlama hedeflerini desteklemek, karşılaştırmalı üstünlükleri hedeflemek, ürün veya hizmetin performansından sorumluluk hissetmek.

HEDEFLERİMİZ

Hizmet sağladığımız kişi ve kuruluşları çözüm ortağı olarak değerlendirirken, sektöre ilişkin bilgi birikimi ve deneyim ile yaratıcılığın kesiştiği noktada, verimliliğin zirveye ulaşacağına inanıyoruz. Hayal gücümüzü gerçeğe dönüştürüyoruz. Çözüm ortakları arasındaki ilişkinin sağlıklı ve verimli sürdürülebilmesi için de uzun vadeli iş ortaklığını benimsiyor, en iyiyi, en ötesini hedefliyoruz. Sektörün ve pazarlama iletişimi stratejilerinin gerektirdiği tüm hizmetleri bütüncül bir anlayışla üstleniyoruz. Bir ürünün ya da hizmetin reklam gereksinimlerini henüz pazara çıkmadan başlayan ve sürekli devam eden bir süreç olarak tanımlarız. Pazarlama iletişimi kapsamında yer alan tüm hizmetleri aynı derecede önemser ve bir bütünün tamamlayıcı öğeleri olarak görürüz. Hepsinin ortak bir iletişim diline; tasarım ve söylem üslubuna sahip olması gerektiğine inanırız. İşler arasında ayırım yapmayız. Kurum ve markanın orta ve uzun vadeli ticari hedeflerine hizmet edecek, marka değerini yükseltecek strateji ve hizmetler sunarız. Ölçümlenebilir, nesnel başarı ölçütlerini esas alırız.

Mes Ajans